Groepsindeling:

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
gr. 1/2 juf Marije juf Marije juf Marleen juf Marleen juf Marleen
gr. 3/4/5 juf Ben juf Ben juf Ben juf Melissa juf Melissa
gr. 6 juf Stephanie juf Stephanie juf Bente juf Bente juf Bente
gr. 7 juf Esther juf Esther juf Esther juf Esther juf Esther
gr. 8 meester Rom meester Rom meester Rom meester Tjitte meester Rom

 

Groep, functie: Naam: Email:
groep 1-2 juf Marije marije@waterinkschool.nl
groep 1-2 juf Marleen marleen@waterinkschool.nl
groep 3-4-5 juf Ben ben@waterinkschool.nl
groep 3-4-5 juf Melissa melissa@waterinkschool.nl
groep 6 juf Bente bente@waterinkschool.nl
groep 6 juf Stephanie stephanie@waterinkschool.nl
groep 7 juf Esther esther@waterinkschool.nl
groep 8 meester Rom rom@waterinkschool.nl
groep 8 meester Tjitte tjitte@waterinkschool.nl
intern begeleider juf Anka anka@waterinkschool.nl
leerkrachtondersteuner juf Ben
juf Gerbrig
ben@waterinkschool.nl
gerbrig@waterinkschool.nl
administratie Ingrid ingrid@waterinkschool.nl
stage-beg. (ico) juf Bente bente@waterinkschool.nl
schoolleider meester Anne directie@waterinkschool.nl